Marferi
English ??????? ???????

 
 

FAALİYET KONULARI

Bilişim sistemleri ve network altyapı teknolojilerinin ( LAN, WAN ) projelendirilmesi, uygulanması ve işleticiliği.

Tarihce_ayirac

Server’ dan, client’ e Desktop’ dan notebook’ a kadar geniş bir spekturumda en tanınmış bilgisayar markalarının satış ve servisi.

Tarihce_ayirac

Printer, plotter, cutter, barkod sistemleri, network ürünleri, modemler, yedekleme üniteleri, multimedya ürünleri, scanner, cameralar, kesintisiz güç kaynakları, aksesuarlar, oem ürünleri satışı ve servisi.

Tarihce_ayirac

Ofis uygulamaları, İşletim sistemleri, uygulama yazılımları, haberleşme yazılımları, yazılım geliştirme ürünleri, antivirüs ve güvenlik sistemleri gibi yazılımların satış ve eğitimi.

Tarihce_ayirac

Bilgisayar destekli robot sistemleri CNC torna sistemi yazılımları, bilgisayarlı halı deseni sistemleri, Şehirler arası otobüs işletmeleri için Bilet Otomasyon Sistemi yazılımları, döviz büfesi yazılımları, PLC yazılımları v.b özel yazılımların analizi, üretimi, satışı ve eğitimleri.

Tarihce_ayirac

Şehirler arası otobüs bileti satışı ve rezervasyonu yapabilen “ BİLETMATİK ” kiosk’ u, insanların kent yaşamında ihtiyaç duyulabilecek bilgilerin sunulduğu “KENTFORMATİK” kiosk’ u, yoğun müşterili kuruluşlarda kullanılabilen “SIRAMATİK” kiosk’ u, özel amaçlı olarak iç veya dış mekanlarda kullanılabilecek kioskların üretimi, satışı, servisi ve işletmeciliği.

Tarihce_ayirac

Kent müze sistemleri, Sanal müze sistemleri

Tarihce_ayirac

Endüstriyel otomasyon sistemleri, SCADA sistemleri, uzaktan kontrol sistemleri. Sistemlerinin projelendirilmesi, üretimi, satışı ve servisi.

Tarihce_ayirac

Parkmetreler, yemek çekleri, otobüs - sinema - maç v.s. biletleri kartlı sayaçlar, ön ödemeli sistemler ve telefon kartları gibi otomatik ücret toplama sistemleri projelendirilmesi, üretimi, satışı, servisi ve işletmeciliği.

Tarihce_ayirac

İnternet altyapısı, hosting hizmetleri , web sayfası tasarımı, web tabanlı elektronik ticaret.

Tarihce_ayirac

Teknik servis hizmetleri, bakım sözleşmeleri anlaşmalı servislikler.

Tarihce_ayirac

 
 
 
Marferi