Marferi
English русский العربية

Feribos


 
 
Hat Tanımlama
Limandan limana kalkış varış noktası tanımlayabilir,Her araç tipi için özel fiyatlandırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Sefer Tanımlama
Seferlerinizin tarih ve saatini belirleyebilir.Üzerinde kolay işlem yapabilmek için numaralandırabilir ve sefere çıkacak için gemi seçimi yapabilirsiniz.
Müşteri Tanımları
Müşterilerinizi yönetebilir , özel indirimler uygulayabilir, ödeme ve tahsilat şekillerini belirleyebilir,araç ve şöför listesi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda müşterinin güncel bakiyesini görebilir araç ve şöför bazında kara liste takibi yapabilirsiniz.
Gemi Tanımlamaları
Gemilerinizi tanımlayabilir,taşıyabileceği yolcu,yük kapasitesini ve gemi kaptanını belirleyebilirsiniz.
Ofis Tanımlamaları
Limanlar üzerinde,ofislerinizi tanımlayabilir farklı işlemlerde çalışan rezervasyon,ordino,biletleme,yönetim gibi kullanıcıları gruplama işlemini yapabilirsiniz.
Rezervasyon
Rezervasyon işlemlerinizi yapabilir. Ordino işlemlerinden önce iptal edebilirsiniz. Müşteri ve araç seçimi yapabilirsiniz, sistemden otomatik bilgiler gelecektir.Sistemde olmayan bir müşteri veya araç rezervasyonu yapılacaksa, anında sisteme girişini yapabilirsiniz.Aynı zamanda rezervasyon esnasında gemi kapasite durumunu görebilirsiniz.İşlemden sonra müşteriye geçici bir biniş kartı verebilirsiniz.
Ordino / Konşimento
Ordino işlemlerinizi yönetebileceğiniz modüldür.Sisteme girilen verilerle birlikte müşteriye ordino çıktısı verebilirsiniz.Aynı zamanda kapasite kontrolü,Araç ve şöför ekleme işini buradan da gerçekleştirebilirsiniz.
Biletleme ve Tahsilat
Yapılan işlemler neticesinde tahsilat ve borçlandırmanın yapıldığı kısımdır.Burada her türlü döviz ile ödeme yapılabilir.Ödeme seçenekleri işlemleri gerçekleştirilir ve müşteriye biniş karı verebilirsiniz.
Sefer Raporları
Sefer raporlarını kullanarak,Manifesto listesi,kargo listesi,mürettebat listesi,yükleme listesi ,yolcu listesi ,kargo manifestosu çıktılarının raporlarını alabilir aynı zamanda araç bazında taranan evrak belgelerini indirebilirsiniz.
 
 
 
Marferi